Jüriöö jooks

23. aprilli õhtul kell 20.00. anti Elva Lauluväljakult start Elva linna Jüriöö teatejooksule. Kokku osales 15 kaheksaliikmelist võistkonda, lisaks kõndijate võistkond “Väärt õpetajad” Aino Randveri eestvedamisel. Teatejooksu võitis võistkond kergejõustiklaste võistkond “Pool neli” FC Elva kaotas 21 sekundit ja SK Altia jäi 35 sekundiga kolmandaks. Finišisse jõudsid õnnelikult kõik võistkonnad. Sel aastal oli traditsioonilise õllekasti hoidmise asemel hularõnga keerutamise võistlus. Meestest võitis Elva linnapea Toomas Järveoja, naistest Katrin Kasumets. Päeva lõpetas auhindade loosimine. Need, kellele naeratas loosiõnn, said endale lisaks muudele auhindadele ka Elva Jooksusarja tassid. Elva Jüriöö jooks sai läbi viidud tänu Elva LInnavalitsusele, Eesti Kultuurkapitalile, AS Alecoq ile ja Elva Spordiliidule.